30.09.2021 r. uczniowie klas 5-6-8CP, 6BP oraz 7-8EP wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę śladami Arkadego Fiedlera i odwiedzili piękne miejsce, jakim jest Muzeum Arkadego Fiedlera w Puszczykowie. Odkryliśmy piękną tajemnicę tego cudownego miejsca i tym samym poznaliśmy postać podróżnika, którym był właśnie Arkady Fiedler. Mieliśmy niesamowitą i jedyną w swoim rodzaju okazję, aby zobaczyć wiele ciekawych eksponatów, oczami wyobraźni płynęliśmy repliką statku Krzysztofa Kolumba i siedzieliśmy w piramidzie, która „naładowała” nas pozytywna energią. Dzięki zorganizowanym warsztatom stworzyliśmy swoje wymarzone miejsca, miejsca gdzie spędzać można byłoby miło czas i miejsca gdzie zawsze panowałby spokój, harmonia i miłość. Przepiękne motyle, pająki, muszle oraz niesamowita historia Dywizjonu 303 zostaną na zawsze w naszej pamięci.

SLADAMI ARKADEGO FIEDLERA

Zdjęcie 1 z 14