Już kolejny raz nasza szkoła przystąpiła do projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.W zamian za zebrany zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!Do włączenie się do naszej akcji zapraszamy również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz naszej szkoły.Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!

Miejsce akcji: Zespół Szkół im. J. Brzechwy, ul. Kołłątaja 1, Szamotuły (elektrośmieci będą składowane w głębi parkingu usytuowanego po prawej stronie szkoły).
Termin akcji: od 5 stycznia do 9 lutego.
!!!! ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP. !!!!NIE ODBIERAMY TONERÓW I ŚWIETLÓWEK!

Szanowni Państwo. Z uwagi na kilka nieprzyjemnych sytuacji, które pojawiły się podczas ubiegłorocznej zbiórki, teren składowania objęty został monitoringiem. Informujemy, iż w momencie przekazania odpadów, przechodzą one na własność organizatora, czyli naszej placówki . Wszelkie przypadki bezprawnego zabierania odpadów z miejsca składowania będą przez nas zgłaszane właściwym służbom.