Utwory Jana Brzechwy uczą nas tolerancji oraz uświadamiają nam, że świat nie jest idealny, a ludzi warto akceptować takimi, jacy są. Nikt z nas nie jest doskonały. Jeśli uwierzymy w drugiego człowieka i damy mu szansę, być może pewnego dnia, tak jak Pchła Szachrajka, zmieni swoje postępowanie na lepsze. W środę 15 marca odbył się konkurs recytatorski „Wiersze mojego Patrona”, podczas którego mogliśmy poznać tę życiową mądrość. Utwory poety: Na wyspach Bergamutach, Skarżypyta, Żuk, Tańcowała igła z nitką, Leń, Dzik i in. prezentowali uczniowie szkoły podstawowej i ponadpodstawowej.
Laureatami w klasach życia zostali:
I miejsce – Kamila Stanisławiak
II miejsce – Zuzanna Fabiś i Hubert Borawski
III miejsce – nie przyznano
Wyróżnienie dla Wiktorii Opic
Laureaci w klasach nauczania przedmiotowego:
I miejsce – Natalia Garcon
II miejsce – Martyna Rzemieniec
III miejsce – Wiktor Garncarek
Wyróżnienie dla Stanisława Kasprzka
Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy 🙂.

339136284_211168504867870_3173286790061659161_n

Zdjęcie 1 z 9