Po kilkunastu latach spędzonych w Szamotułach Pływalnia SzamotułyUrząd Miasta i Gminy Szamotuły dziś rywalizowaliśmy w Poznaniu na Termy Maltańskie Poznań .🏊‍♂️🏊‍♀️🏊 Decyzja o zmianie lokalizacji Regionalnego Mityngu Pływackiego Olimpiady Specjalne Polska zapadła w ostatnich chwilach⏰. Podyktowana została sytuacją pandemiczną i koniecznością zapewnienia dystansu, który był możliwy na potężnym obiekcie sportowym. Zmiana miejsca nie miała wpływu na ogromny sukces uczniów i absolwentów Zespółu Szkół im. Jana Brzechwy w Szamotułach, którzy przywieźli do stolicy naszego powiatu Powiat Szamotulski Oficjalnie 11 medali 🥇🥈🥉 Zawodnicy Klub Olimpiad Specjalnych Herkules zdobyli cztery złote 🥇, cztery srebrne 🥈 i trzy brązowe 🥉medale. Szczere podziękowania dla trenera Krzysztofa Ungera za przygotowanie zawodników do rywalizacji, a dziś uznanie dla Barbary Prędkiej za wsparcie zawodników podczas sportowej rywalizacji. Zapraszam do fotorelacji.

Mityng Plywacki

Zdjęcie 1 z 12