Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną oraz Europejski Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych zapisujemy w naszym szkolnym Facebook-owym pamiętniku już jako miniony, ale niesamowicie ważny dla naszej społeczności. Dzięki współpracy z SzOK Szamotulski Ośrodek Kultury, dzięki wybitnej wystawie plakatów pana Damiana Kłaczkiewicza pt. „Savoir- Vivre wobec osób z niepełnosprawnością”, dzięki uprzejmości Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Szamotuły oraz dzięki rockowemu koncertowi zespołu Na Górze , a także wspaniałym występom szkolnych kół teatralnych Maska i Kameleon zgromadziliśmy na szamotulskim rynku wyjątkową publiczność. Wyjątkową, bo ponad podziałami, bo niezwykle ekspresyjną, uważną, doceniającą, uczestniczącą, publiczność ciekawą i tolerancyjną. Dziękujemy, że byliście z nami! Wszystkich, którym nie udało się dziś dotrzeć zapraszamy serdecznie przez najbliższy tydzień na wystawę plakatów pana Damian Kłaczkiewicz , którą podziwiać można na płycie szamotulskiego rynku. Warto! To uczta nie tylko dla oka, ale przede wszystkim dla ducha.

347236738_199011329732260_2614276247643798256_n

Zdjęcie 1 z 22