Wczoraj w naszej szkole odbył się konkurs geograficzny pt. „Kocham Cię, Polsko!”, w którym udział wzięli nasi uczniowie oraz zaproszeni goście z Zespół Szkół Specjalnych w Kowanówku.
Na uczestników czekało wiele ciekawych i różnorodnych konkurencji. Uczniowie rozpoznawali znane miejsca w Polsce, wykonywali zadania multimedialne, sprawdzali swoją wiedzę na temat historii węgla, rozwijali zmysły podczas zadań sensorycznych oraz odpowiadali na pytania ukryte w kole fortuny.
Spotkanie przebiegło w atmosferze radości, zdrowej rywalizacji i wspólnej zabawy. Nie zabrakło uśmiechu, niespodzianek oraz wielu pozytywnych emocji.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, wspaniałą energię i wspólnie spędzony czas!
no images were found
